ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 8529

Останні новини

19 Жовтня17:10 Тетіївський район: рятувальники провели планову перевірку протипожежного та техногенного стану у будинку пристарілих
19 жовтня інспекторським складом Тетіївського районного сектору була проведена планова перевірка протипожежного та техногенного стану закладів охорони здоров'я та будинку пристарілих Тетіївського району.
19 Жовтня17:07 Бориспільській район: рятувальники провели комплексне пожежно – профілактичне відпрацювання Вишеньківської сільської ради
19 жовтня працівниками Бориспільського районного відділу проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Вишеньківської сільської ради.
19 Жовтня16:14 Володарський район: рятувальники продовжують проводити бесіди з учнями шкіл району
19 жовтня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності працівники Володарського районного сектору ДСНС провели бесіди з учнями Рубченківської загальноосвітньої школи.
19 Жовтня15:55 м. Чорнобиль: рятувальники провели навчання щодо дій під час надзвичайної ситуації
19 жовтня проведено протипожежне тренування з працівниками ІПБ АЕС НАНУ «Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національна академія наук України». У ході заняття було практично відпрацьовано усі етапи протипожежного тренування: якість підготовки документації, порядок дій керівництва та персоналу підприємства, проведення практичної частини тренування та підведення підсумків.
19 Жовтня15:38 Білоцерківський район: рятувальники прийняли участь у семінарі з освітянами в школі І-ІІІ ступенів ім. М.О. Кириленка
19 жовтня на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів ім. М.О. Кириленка був проведений семінар з питань пожежної безпеки, цивільного захисту та охорони праці.
19 Жовтня15:35 Бородянський район: рятувальники здійснили перевірку бази відпочинку «Тетерів»
18 жовтня інспекторами Бородянського районного відділу ДСНС організовано перевірку об’єктів з масовим перебуванням, а саме здійснено обстеження території, будівель та споруд бази відпочинку «Тетерів», що знаходиться в смт Пісківка.
19 Жовтня15:34 Тетіївський район: рятувальники перевірили протипожежний стан навчального складу та поспілкувалися з учнями
18 жовтня рятувальники Тетіївського районного сектору здійснили позапланову перевірку Тетіївського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей".
19 Жовтня15:31 Баришівський район: рятувальники провели комплексне пожежно – профілактичне відпрацювання Садівської сільської ради
З метою вжиття додаткових профілактичних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них, залучення громадськості до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги населенню...
19 Жовтня14:58 Київська область: запобігти пожежі легше ніж рахувати збитки від неї
З початку холодів значно збільшується кількість пожеж в житловому секторі та загибель людей на них і саме для зменшення кількості пожеж в оселях громадян рятувальники проводять роз’яснювальну роботу. Фахівці ДСНС намагаються відвідати кожне село та селище, а особливо поспілкуватися з громадянами з так званих груп ризику. Так 19 жовтня пожежно-профілактичні рейди пройшли в декількох районах Київщини.
19 Жовтня14:30 Київська область: рятувальники перевіряють протипожежне водопостачання
19 жовтня згідно план графіку проведення планових перевірок зовнішнього водопостачання, рятувальники Ставищенського району провели перевірку технічного стану вододжерел на території району.
19 Жовтня14:19 Білоцерківський район: рятувальники провели екскурсію для вихованців дитячого навчального закладу «Берізка»
19 жовтня у рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до навчально-методичного центру 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква на екскурсію завітали вихованці ДНЗ «Берізка».
19 Жовтня13:53 Київська область: відкрито місцеву пожежну охорону у селі Зелена Поляна Поліського району
19 жовтня відбулося відкриття місцевої пожежної команди в селі Зелена Поляна. Вогнеборці Зеленополянського підрозділу гарантуватимуть безпеку громадянам поруч розташованих сіл. На даний час у пожежній охороні с. Зелена Поляна працюватимуть 4 водії пожежного автомобіля та начальник МПО. Водії чергуватимуть у МПК позмінно і цілодобово. Усі вони пройшли відповідні фахові навчання.
19 Жовтня12:33 Ірпінський район: рятувальники провели спеціальне об`єктове тренування на ТОВ «Планета Пластик»
18 жовтня Ірпінським міськім відділом ДСНС було проведено планове спеціально об`єктове тренування на ТОВ «Планета Пластик» на вулиці Дзержинського міста Ірпінь.
19 Жовтня12:09 Богуславський район: рятувальники перевіряють протипожежний стан навчальних закладів
19 жовтня працівниками Богуславського районного сектору було проведено позапланову перевірку Дибинецького навчально-виховного комплексу.
19 Жовтня11:05 Яготинський район: рятувальники спілкуються з громадянами
18 жовтня працівниками Яготинського районного сектору ДСНС спільно з відділенням Національної поліції проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів с. Черняхівка.
19 Жовтня10:27 Київська область: рятувальники відвідали самопоселенців у Зоні відчуження (Відео)
Там вже ніхто не живе... минув 31 рік як усе населення тодішнього мальовничого Полісся мало покинути свої домівки... Та все ж залишилися люди, які не наважилися залишити своє рідне місце і, попри всі попередження та застереження, залишилися на своїй рідній землі. З кожним роком самопоселенців стає все менше і менше. Нині на території Чорнобильської зони залишилося 140 самопоселенців.
18 Жовтня17:38 Бориспільський район: семінар-нарада з керівниками учбових закладів
17 жовтня в актовому залі Бориспільської Гімназії "Перспектива" відбувся семінар з питань пожежної безпеки, цивільного захисту та охорони праці.
18 Жовтня17:35 Сквирський район: рятувальники провели інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення Великополовецької сільської ради
18 жовтня працівниками Сквирського районного сектору проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Великополовецької сільської ради.
18 Жовтня17:14 Вишгородський район: рятувальники взяли участь в кущовій семінар-нараді з керівниками навчальних закладів
18 жовтня на виконання розпорядження комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації працівники Вишгородського РВ ГУ ДСНС України у Київській області взяли участь в кущовій семінар-нараді з керівниками навчальних закладів.
18 Жовтня16:35 Білоцерківський район: рятувальники завітали до дітей із приватного навчально-виховного комплексу
18 жовтня рятувальники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква завітали до дітей із приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок «Міцва-613».
18 Жовтня14:57 Яготинський район: тривають перевірки будинків для пристарілих
18 жовтня представниками Яготинського районного сектору ДСНС проведено планові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту будинків для пристарілих сіл Капустинці та Черняхівка.
18 Жовтня14:32 місто Славутич: рятувальники провели позапланову перевірку дитячого садочку
18 жовтня рятувальниками 63-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Славутич було проведено позапланову перевірку дитячого садочку №4.

    Твіт