ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 7933

Останні новини

18 Серпня16:46 Кагарлицький район: рятувальники провели інструктажі з пожежної безпеки в житловому секторі
18 серпня рятувальники Кагарлицького районного сектору провели провели інформаційно-роз'яснювальну роботу в селі Горохуватка.
18 Серпня16:28 Миронівський район: рятувальники провели об'єктове тренування
17 серпня на території Миронівського РП ПАТ «Київобленерго» було проведено спеціальне об'єктове тренування на тему «Дії керівного складу цивільного захисту в умовах виникнення надзвичайної ситуації, що сталася в результаті проходження буревію через Миронівський район. Наслідком стали масові пошкодження ПЛ-10кВ» в якому взяв участь весь персонал підрозділу на чолі із начальником та працівники Миронівського районного сектору.
18 Серпня15:41 Володарський район: рятувальники провели профілактичні роботи серед населення
18 серпня рятувальники Володарського районного сектору провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо безпечного поводження з вогнем в лісах та паркавих зонах. Кожному проінформованому було вручено листівки з основними правилами безпеки в лісі та алгоритмом дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів.
18 Серпня15:19 Київська область: маленькі вихованці дитячого санаторію «Лісний» відчули себе справжніми рятувальниками
У будь-який час найбільшим скарбом суспільства є здоров’я та безпека його маленьких громадян. Рятувальники Київської області використовують всі способи масово-роз’яснювальної та інформаційної роботи, щоб навчити дітей правилам безпечної поведінки та уберегти їх від можливої біди, а також, щоб ознайомити їх зі специфікою своєї служби.
18 Серпня14:57 Васильківський район: зустріч з вихованцями «Золотих Зерняток».
Одним із пріоритетних напрямків діяльності рятувальників є навчання населення, у тому числі підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій. Саме тому рятувальники влаштовують для дітей акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!", "Правила безпеки вивчай, весело відпочивай!", "Познайомся з безпекою", запрошують на екскурсії до пожежних частин, а також проводять відкриті уроки з питань безпеки життєдіяльності.
18 Серпня12:41 Іванківський район: рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Дитятківської сільської ради
18 серпня рятувальниками Іванківського районного сектору спільно з представниками управління соціального захисту населення, відділення національної поліції та сільським головою провели планове пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Дитятки.
18 Серпня12:36 Таращанський район: проведено комісію ТЕБ та НС
17 серпня в приміщенні Таращанської районної державної адміністрації була проведена комісія ТЕБ та НС, під час якої були розглянуті питання щодо стану готовності захисних споруд та забезпеченні пожежної безпеки в закладах освіти до початку навчального року.
18 Серпня12:27 Васильківський район: правила безпеки для васильківських відпочиваючих
Відпочинок біля водойм має оздоровчий вплив на організм людини. Разом з тим, невиконання правил безпеки на воді може обернутись трагедією. Так, 18-го серпня працівниками Васильківського районного відділу ДСНС здійснено рейд щодо запобігання загибелі людей на річці Стугна у місті Васильків.
18 Серпня12:16 Чорнобильська зона: рятувальники спільно з поліцією провели рейд у природних екосистемах зони відчуження
Для забезпечення належного контролю за станом пожежної безпеки у лісах та екосистемах зони відчуження на час пожежонебезпечного періоду фахівці 11-го Державного пожежно-рятувального загону спільно з співробітниками відділу поліції зони ЧАЕС провели черговий профілактичний рейд за визначеним (згідно затвердженого спільного графіку патрулювання) маршрутом –м. Чорнобиль, с. Корогод, КПП «Діброва».
18 Серпня08:04 УУВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
У Києві та Київській області 18-22 серпня надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. ДСНС закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях та не провокувати виникнення пожеж в екосистемах!
17 Серпня17:15 Броварський район: проведено профілактичне відпрацювання села Зазим”я
Одним з головних завдань рятувальників є профілактика виникнення пожеж у житловому секторі та загибелі людей на них. Основними причинами виникнення пожеж в приватному секторі, як показує статистика є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення чи електронагрівальних приладів, а також необережне поводження з вогнем.
17 Серпня16:09 Вишгородський район: проведено практичну перевірку систем протипожежного водопостачання
Досвід гасіння пожеж свідчить, що протипожежне водопостачання є одним з основних факторів успішної ліквідації будь-якої пожежі.
17 Серпня14:19 Бородянський район: рятувальники завітали в гості до малечі
17 серпня рятувальники Бородянського районного відділу провели заходи в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для вихованців центру розвитку дитини «Всезнайко», що в смт Бородянка.
17 Серпня12:56 Чорнобильська зона: рятувальники провели інструктаж щодо використання та умови зберігання вогнегасників
17 серпня з метою підвищення рівня пожежної безпеки та підтримання надійного протипожежного режиму на ДСП «Чорнобильська АЕС» фахівці Чорнобильської зони провели інструктаж щодо використання та умови зберігання вогнегасників та недопущенню виникненню пожежної небезпеки під час виконання вогневих та будівельно-монтажних робіт.
17 Серпня12:47 Київська область: рятувальники провели інструктажі з правил безпеки на воді
Досить часто трапляється так, що громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних випадків.
17 Серпня12:43 Володарський район: рятувальники завітали до садочку «Пізнайко»
17 серпня рятувальники Володарського району завітали до садочку «Пізнайко» та провели для малечі «Тиждень безпеки життєдіяльності».
17 Серпня12:01 Іванківський район: рятувальники ДСНС проводять профілактичні рейди у місцях масового перебування людей
17 серпня рятувальники Іванківського району невтомно продовжують проводити профілактичні бесіди в місцях масового перебування людей.
17 Серпня11:48 Богуславський район: до рятувальників завітали дітлахи з бази відпочинку ТОВ ДОЗ «Чайка»
17 серпня до рятувальників Богуславського району на громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» завітали дітлахи з бази відпочинку ТОВ ДОЗ «Чайка».
17 Серпня10:52 Рятувальники Київщини нагадують громадянам правила безпеки під час відпочинку на водних об’єктах
Все більше людей масово вирушають на відпочинок до водойм. Не замислюючись над правилами безпечної поведінки, купаються у необладнаних місцях, нерідко - у стані сп’яніння, пірнають у воду з катамаранів, причалів, та дамб, запливають далеко від берега. Така необачність стає причиною трагічних наслідків. Аби попередити нещасні випадки під час відпочинку на водоймах, рятувальники продовж всього літнього періоду проводять роз’яснювальну роботу щодо попередження загибелі людей на воді.
16 Серпня17:32 Тетіївський район: рятувальники провели для дітей повчальну екскурсію пожежною частиною
16 серпня в рамках акції «Запобігти! Врятувати. Допомогти!» рятувальники провели екскурсію у 9-й Державній пожежно-рятувальній частині м. Тетіїв учням Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
16 Серпня17:24 Київська область: рятувальники звернулись до громадян села Літки, де вогонь забрав життя хлопця
Щоб застерегти громадян від необдуманих вчинків, які можуть обернутися трагедією, рятувальники Броварського району продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення району щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки у повсякденному житті. Так, 16 серпня фахівці ДСНС провели комплексне відпрацювання села Літки. Цей населений пункт був обраний не випадково, адже вчора тут на пожежі загинув 16-ти річний юнак, а його вітчим отримав опіки. Саме проблеми з пожежною безпекою в будинку, вживання алкогольних напоїв і призвели до таких сумних наслідків.
16 Серпня17:03 Сквирський район: рятувальники вдосконалюють свої навички
16 серпня з метою вдосконалення навичок та вмінь під час гасіння пожеж з особовим складом 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Сквира проведено теоретичні та практичні заняття по вивченню дихальних апаратів Air GO.
16 Серпня16:41 Бородянський район: рятувальники проводять профілактичні бесіди на водних об’єктах
У зв’язку з сухою спекотною погодою зростає ризик загибелі людей на водних об’єктах, адже відпочинок на водоймі – це приємно проведений час для великої кількості людей.
16 Серпня16:27 Чорнобильська зона: рятувальники вдосконалюють свої навики
16 серпня рятувальники чергового караулу 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини ДСП «Чорнобильська АЕС» практично відпрацювали норматив «закріплення рятувальної мотузки за конструкцію пожежним-рятувальником, підключеним до апарата захисту органів дихання».
16 Серпня16:16 Київська область: рятувальники відпрацьовують навички гасіння пожеж на великих промислових підприємствах (Відео)
16 серпня рятувальники Броварського району провели комплексне об’єктове тренування на підприємстві «Євробетон». Метою даних навчань було відпрацювати організацію та тактику гасіння пожеж на великих промислових підприємствах, прийоми рятування людей, а також взаємодію пожежно-рятувальних підрозділів та адміністрації об’єкту щодо евакуації персоналу та матеріальних цінностей. За тактичним задумом, внаслідок порушення правил пожежної безпеки загорання виникло в будівлі адміністративного корпусу.

    Твіт