ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 12819

Останні новини

13 Грудня16:58 Ірпінський регіон: рятувальники здійснюють профорієнтаційну роботу серед випускників шкіл
13 грудня, завітали рятувальники для проведення профорієнтаційної роботи до Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, що розташована у сел. Ворзель. Так співробітниками Ірпінського регіону ДСНС України у Київській області здійснено інформаційний виступ для старшокласників.
13 Грудня16:33 Володарський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання
13 грудня працівниками Володарського районного сектору спільно з працівниками Володарського відділу поліції та із залученням місцевих ЗМІ було проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання.
13 Грудня16:23 Бородянський район: проведено аварійно-рятувальне обслуговування об’єкту
13 грудня черговим караулом 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Бородянського району, спільно з керівництвом об’єкту ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» , розташованого у с. Озера, здійснено ряд заходів передбачених порядком аварійно-рятувального обслуговування, з метою забезпечення готовності до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
13 Грудня16:14 Білоцерківський район: проведено роботу з суб’єктами господарювання
13 грудня інспекторським складом Білоцерківського районного відділу було проведено роботу з суб’єктами господарювання.
13 Грудня15:42 Яготинський район: проведено відпрацювання Страхоліської сільської ради
13 грудня в рамках акції «Запобігти! Врятувати!Допомогти!» рятувальники провели профілактичну бесіду з вихованцями дитячого навчального закладу «Зіронька» м. Яготина.
13 Грудня15:38 Іванківський район: проведено відпрацювання Страхоліської сільської ради
13 грудня особовим складом Іванківського районного сектору спільно з представниками місцевих органів виконавчої влади було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Страхолісся.
13 Грудня15:34 Білоцерківський район: рятувальники вдосконалюють професійні навички
13 грудня з метою вдосконалення професійних навичок та вмінь на базі 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква проведено заняття за темою : «Одягання бойового одягу та спорядження».
13 Грудня15:25 Рокитнянський район: рятувальники провели службову нараду
13 грудня було проведено службову нараду у Рокитнянському районному секторі.
13 Грудня14:25 Фастівський район: до рятувальників на екскурсію завітала малеча
13 грудня учні загальноосвітньої школи №2 завітали до рятувальників 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів.
13 Грудня13:00 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 13 годину 13 грудня)
За даними УкрГідрометцентру, продовжуються опади у вигляді невеликого снігу у Київській, Львівській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Одеській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Миколаївській, Полтавській областях та м. Києві.
13 Грудня11:58 Богуславський район: рятувальники провели інструктаж з пожежної та техногенної безпеки
13 грудня працівники Богуславського районного сектору провели інструктаж з пожежної та техногенної безпеки для працівників Богуславської станції екстреної медичної допомоги.
13 Грудня11:46 Кагарлицький район: рятувальники прийняли участь у зустрічі з керівництвом хімічно-небезпечного об’єкта
13 грудня першим заступником голови Кагарлицької РДА проведена робоча зустріч із керівництвом хімічно-небезпечного об’єкта ПрАТ «Кагма» та представниками Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області.
13 Грудня11:41 Миронівський район: рятувальники провели профілактичну роботу
13 грудня рятувальники завітали до Клубу в селі Вікторівка, Миронівського району.
13 Грудня11:24 Сквирський район: рятувальники застерігають рибалок
12 грудня працівниками Сквирського районного сектору проведено рейд по водним об’єктам.
13 Грудня11:22 Чорнобильська зона : рятувальники провели профілактичний рейд в гуртожитку
13 грудня рятувальники 11-го Державного пожежно-рятувального загону провели профілактичний рейд в одному з вахтових гуртожитків в місті Чорнобиль, адже, з настанням холодів мешканці гуртожитку розпочали активно використовувати обігрівачі, що збільшує ризик виникнення пожеж. 
13 Грудня11:05 Іванківський район: рятувальники провели профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх закладів
12 грудня рятувальниками Іванківського району було проведено профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх шкіл.
13 Грудня11:03 Миронівський район: рятувальники провели профілактичну роботу
13 грудня рятувальники завітали до дитячого навчального закладу «Світлячок» м. Миронівка з метою провести профілактичну роботу.
13 Грудня10:58 Києво-Святошинський район: рятувальники покращують свої навички
12 грудня черговим караулом 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Боярка було проведено відпрацювання нормативу із розгортання пожежних рукавів та подачі повітряно-механічної піни через ГПС-600 в осередок пожежі без встановлення пожежного автомобіля на вододжерело.
13 Грудня07:35 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
Третій день спільних навчань усіх підрозділів системи МВС зібрав на базі Національної академії внутрішніх справ України понад тисячу учасників, серед яких свою майстерність демонстрували і рятувальники ДСНС.
12 Грудня17:19 Кагарлицький район: проведено спеціальне об’єктове тренування
12 грудня працівниками супермаркету ТОВ «АТБ-маркет» спільно з представниками Кагарлицького районного сектору було проведено спеціальне об’єктове тренування.
12 Грудня17:00 Чорнобильська зона: проведено засідання пожежно-технічної комісії
12 грудня під головуванням директора технічного - головного інженера ДСП «Чорнобильська АЕС» Андрія Білика проведено засідання пожежно-технічної комісії, у якому взяли участь керівництво одинадцятого державного пожежно-рятувального загону м. Чорнобиль та фахівці відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям по ДСП «Чорнобильська АЕС»
12 Грудня16:29 Сквирський район: проведено профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх закладів
12 грудня рятувальниками Сквирського району разом з курсантом Вищого професійного училища ЛДУ БЖД м. Вінниця було проведено профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх закладів м. Сквира.
12 Грудня15:34 Володарський район: рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
12 грудня рятувальники Володарщини провели інформаційно-роз'яснювальну роботу в приватному житловому секторі одного з мікрорайонів смт Володарка щодо безпечного поводження з вогнем під час експлуатації пічного опалення.
12 Грудня15:26 Шановні громадяни!
В зв’язку з погіршенням погодних умов та обмеженням в’їзду в м. Київ вантажних транспортних засобів через необхідність обмежено рух вантажних, великогабаритних та великовагових транспортних засобів на ділянках доріг загального користування по Київській області з 12.12.2018 року в період з 13:00 до особливого розпорядження.
12 Грудня15:26 Білоцерківський район: рятувальники провели перевіку
12 грудня інспекторським складом Білоцерківського РВ України у Київській області проведено перевірку ТОВ «Кофорт».

    Твіт