ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 12104

Останні новини

18 Жовтня17:26 Макарівський район: відбулося засідання колегії відділу освіти, фізичної культури та спорту
18 жовтня в приміщенні Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала відбулося засідання колегії відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації під головуванням начальника відділу В. Тарнавського.
18 Жовтня17:09 Сквирський район: до рятувальників завітали вихованці ліцею
18 жовтня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників 7-ДПРЧ м. Сквира, завітали учні Сквирського ліцею ЗОШ І-ІІст.
18 Жовтня17:06 Миронівський район: вогнеборці завітали в гості до школярів
18 жовтня рятувальники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Миронівка завітали до Грушівського навчально-виховного комплексу.
18 Жовтня16:55 Баришівський район: товариська зустріч з футболу рятувальників та військовослужбовців військового комісаріату
З метою залучення широких верств населення до занять спортом, популяризації здорового способу життя, 18 жовтня на футбольному майданчику провели товариську зустріч рятувальники Баришівського району та військовослужбовці Баришівського військового комісаріату.
18 Жовтня16:32 Яготинський район: рятувальники провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
18 жовтня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з вихованцями Лемешівського НВК с. Лемешівка.
18 Жовтня16:15 У Національному університеті цивільного захисту України відбудеться День відкритих дверей (презентаційний відеоролик-анонс)
20 жовтня з 10.00 до 15.00 у Національному університеті цивільного захисту України відбудеться День відкритих дверей.
18 Жовтня16:08 Ірпінський регіон: протипожежне тренування на ТОВ «НВО «Екософт»
18 жовтня Ірпінським міським відділом було проведено протипожежне тренування на ТОВ «НВО «Екософт».
18 Жовтня16:01 Баришівський район: вогнеборці провели повчальну бесіду з першокласниками
18 жовтня рятувальники Баришівського районного сектору завітали до учнів першого класу Баришівської загальноосвітньої школи ім. Миколи Зерова.
18 Жовтня15:35 Богуславський район: рятувальники провели профорієнтаційну роботу зі студентами
18 жовтня вогнеборці Богуславського районного сектору завітали до студентів «Богуславського центру професійно-технічної освіти».
18 Жовтня15:00 Київська область: відбулися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту (Відео)
З метою вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів, передбачених плануючими документами територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, поглиблення теоретичних знань, набуття практичних умінь з управління силами і засобами під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також їх всебічного забезпечення, проведення оцінки здатності Таращанської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ до дій з ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.
18 Жовтня14:40 Рятувальники ДСНС отримали державні нагороди України
18 жовтня, з нагоди Дня захисника України, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив високі нагороди рятувальникам ДСНС. Зокрема, медаль «За врятоване життя» отримали Мирослав Шерстюк - начальник караулу 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Харків та Максим Вінник. Олег Грибовський та Сергій Гудима отримали медалі “За бездоганну службу” ІІІ ступеня, а Дмитра Чукавіна було нагороджено Орденом Данила Галицького. Водночас, медаль “За працю і звитягу” отримав Валерій Бойко.
18 Жовтня14:30 Білоцерківський район: рятувальники розповіли учням, як діяти в різних екстремальних ситуаціях
В м. Біла Церква тривають тижні знань з безпеки життєдіяльності, в рамках яких у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах проводяться заходи спрямовані на попередження дитячого травматизму та надзвичайних ситуацій за участю малечі та учнів ЗОШ.
18 Жовтня14:22 Білоцерківський район: працівники заводу навчаються ліквідовувати надзвичайну ситуацію
18 жовтня персонал ПрАТ «Білоцерківський завод ЗБК» відпрацьовував на практиці, як гасити умовну пожежу за допомогою первинних засобів пожежогасіння, як правильно та своєчасно проводити евакуацію персоналу підприємства.
18 Жовтня14:19 Рятувальники звертається до мешканців з проханням в осінньо-зимовий період дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки та обігрівати домівки безпечно!
З наближенням холодів в житлових районах фіксується збільшення пожеж. Нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро - та газовими приладами, несправність пічного опалення, необережне поводження з вогнем - першопричини пожеж, травмування та загибелі громадян на них.
18 Жовтня13:00 Київська область: дитячі «надзвичайні» заходи безпеки
Чим раніше розпочнеться засвоєння дітьми основ правил пожежної, особистої безпеки та безпеки життєдіяльності, тим більш ґрунтовними будуть їхні знання та міцнішими навички. Так, 18 жовтня, в рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності представники Бородянського районного відділу завітали до загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. рятувальники провели урок безпеки з учнями початкових класів. У ході проведення даного заходу особлива увага зверталася на формування у дітей навичок правильного поводження під час виникнення пожеж та дотримання правил безпеки у побуті, а також дії в разі виникнення іншого роду надзвичайних ситуацій.
18 Жовтня12:31 Білоцерківський район: рятувальники провели спеціальні об’єктові тренування в дитячій лікарні
18 жовтня в Київській обласній дитячій лікарні №2 м. Біла Церква було проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту для працівників лікарні.
18 Жовтня12:22 Васильківський район: проведено практичне заняття в димокамері та в задимлених приміщеннях
18 жовтня на базі 49-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Калинівка рятувальниками Васильківського району було проведено практичне заняття з удосконалення навичок роботи в апаратах Drager в димокамері та в задимлених приміщеннях.
18 Жовтня11:47 Богуславський район: рятувальники завітали до вихованців ДНЗ «Малятко»
18 жовтня з метою навчання підростаючого покоління в рамках громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Богуславського районного сектору завітали до вихованців ДНЗ «Малятко».
18 Жовтня11:42 Миронівський район: рятувальники провели екскурсію для учнів
18 жовтня працівники Миронівського районного сектору провели екскурсію для учнів 7 класів Тулинського НВК в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».
18 Жовтня10:34 Богуславський район: рятувальники провели практичне відпрацювання
17 жовтня на базі ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти» рятувальники провели практичне відпрацювання на тему: «Дій у разі розпилення хімічних рідин та газів у навчальному закладі».
18 Жовтня10:28 Білоцерківський район: до навчально-методичного центру завітали третьокласники
17 жовтня до навчально-методичного центру 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква завітали учні з Білоцерківської загальноосвітньої школи № 18.
18 Жовтня10:15 Васильківський район: нагороджено відзнакою Президента України
18 жовтня водій 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Васильків сержант служби цивільного захисту Іван Томашенко за особисту мужність та героїзм...
18 Жовтня10:12 Фастівський район: вогнеборці провели тиждень безпеки життєдіяльності
17 жовтня рятувальники Фастівського району провели бесіду з учнями загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Кожанка, в рамках проведення «Тижня безпеки життєдіяльності».
18 Жовтня09:58 м. Славутич: вогнеборці провели об’єктове тренування з працівниками заводу
17 жовтня в м. Славутич на заводі ТОВ «ВКФ Політара» було проведено спеціально-об’єктове тренування з працівниками заводу.
18 Жовтня09:47 На екскурсію до Аварійно-рятувального загону спеціального призначення завітали вихованці місцевого комунального закладу
17 жовтня вихованці Білоцерківського комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» завітали на екскурсію до Аварійно-рятувального загону спеціального призначення міста Біла Церква.

    Твіт