ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 11123

Останні новини

23 Червня14:34 Чорнобильська зона: рятувальники провели заняття з вивчення антикорупційного законодавства
23 червня з особовим складом 11- ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Чорнобиль проведено додаткове заняття з вивчення вимог антикорупційного законодавства України.
23 Червня11:59 Київська область: нагородження до Дня молоді
Сучасній молоді надзвичайно пощастило, адже, окрім тисячі інших причин, юні таланти мають привід для святкування: останньої неділі червня — в Україні відзначають День молоді.
23 Червня10:37 Ірпінський регіон: проведення спеціально об’єктового та протипожежного тренування у КП «Ірпіньводоканал» та Бучанській виправній колонії №85
23 червня працівниками Ірпінського міського відділу було проведено спеціально об’єктове та протипожежне тренування з працівниками КП «Ірпіньводоканал» та Бучанської виправної колонії №85.
23 Червня10:34 Обухівський район: зернова кампанія набирає оберти
22 червня відбулася виїзд по полям, в якій взяли участь голова та начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, керівники агроформувань та фермерських господарств району, спеціалісти сільськогосподарських підприємств, відповідальні за пожежну безпеку, а також фахівці рятувальної служби.
23 Червня09:32 Чорнобильська зона: рятувальники продовжують проводити роз`яснювальну роботу
22 червня інженерно-інспекторський склад відділення ОЗ НС по ДСП «Чорнобильська АЕС» 11-го Державного пожежно-рятувального загону продовжує проводити роз’яснювальну роботу серед працівників ДСП «Чорнобильська АЕС» та підрядних організацій, що виконують будівельно-монтажні роботи на проммайданчику ДСП «Чорнобильська АЕС».
22 Червня16:52 Київська область: відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту серед співробітників підпорядкованих підрозділів(Фото+Відео)
Пожежно-прикладний спорт – це спорт мужніх та хоробрих чоловіків, покликаних рятувати, його метою є підготовка рятувальників до виконання дій за призначенням. І 22 червня на стадіоні Головного управління ДСНС України у Київській області у м. Вишневе свою майстерність та спритність демонстрували рятувальники з усіх районів Київщини.
22 Червня15:22 Білоцерківський район: рятувальники покращують свої навички
22 червня особовим складом чергового караулу 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини було проведено норматив з РХЗ.
22 Червня14:42 Білоцерківський район: рятувальники провели відпрацювання
22 червня рятувальники спільно із соціальними робітниками провели відпрацювання села Острійки.
22 Червня14:28 Київська область : рятувальники провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
З метою ознайомлення та навчання дітей основам пожежної безпеки, роз’яснення різноманітних аспектів безпеки життєдіяльності та популяризації професії рятувальника – для дітей в період з 21 – по 22 червня рятувальники Київщини провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».
22 Червня14:08 Тетіївський район: рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання
21 та 22 червня рятувальники спільно з представниками Тетіївської ОТГ провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання мікрорайону Дубки міста Тетіїв.
22 Червня14:01 Білоцерківський район: рятувальники спільно з військовими провели навчання
20 червня на базі військової частини м. Біла Церква відбулось спільне навчання підрозділів 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Біла Церква та військового пожежного підрозділу щодо ліквідації надзвичайних ситуацій.
22 Червня13:00 Кагарлицький район : відбулися командно-штабні навчання
21 червня проведені командно-штабні навчання Ржищівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області із залученням органів з евакуації та визначенням стану готовності до виконання завдань цивільного захисту у мирний час на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Ржищівської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».
22 Червня11:00 Макарівськиий район : рятувальники прийняли участь у засіданні районної комісії ТЕБ та НС
21 червня рятувальники прийняли участь у засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації
22 Червня10:03 Тетіївський район : рятувальники провели об’єктове тренування
21 червня відповідно до графіка проведення комплексних, об’єктових навчань питань цивільного захисту в ТОВ СП «НІБУЛОН», за адресою с. Денихівка, вул. Кагатна, було проведено спеціальне об’єктове тренування з відпрацюванням плану СОТ за темою: «Дії працівників підприємства в умовах виникнення пожежі в ємності № 9 для зберігання зерна».
22 Червня09:50 Київська область : жахлива аварія, рятувальники деблокували чоловіка з автівки
21 червня о 11:23 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про ДТП на трасі Київ-Харків, 76 км.
22 Червня09:30 Києво-Святошинський район : відбулися спільні практично-тактичні навчання
20 червня у Гореничах відбулися спільні практично-тактичні навчання рятувальників спільно з Києво-Святошинською районною адміністрацією по взаємодії під час гасіння торф’яної пожежі.
21 Червня17:00 Бородянський район: рятувальники проводять профілактичні рейди водоймами району
21 червня відповідно до план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань на території ТОВ ФК ЛТД» смт Володарська вул Зарічна проведено спеціальне об’єктове тренування на тему: «Дії працівників підприємства в умовах виникнення виробничої та технологічної аварії».
21 Червня14:54 Київська область, рятувальники перевірили навчальні заклади
21 червня інспекторським складом Сквирського, Білоцерківського та Богуславського районних секторів було проведено перевірки Сквирського дитячого навчального закладу №5 «Калинка», Білоцерківську спеціалізовану школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов та ДНЗ «Богуславський центр професійного-технічної освіти».
21 Червня14:25 Ірпінський регіон: Спеціальне об`єктове тренування на АЗС ТОВ «Кермет-І»
21 червня рятувальники провели планове спеціально об`єктове тренування на АЗС ТОВ «Кермет-І», за адресою: місто Ірпінь, вул. Гостомельське шосе.
21 Червня14:09 Тетіївський район: рятувальники провели роз'яснювальну роботу серед населення
21 червня рятувальниками Тетіївського районного сектору спільно з органами місцевого самоврядування, було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Одайполе
21 Червня14:04 Білоцерківський район: рятувальники прийняли участь у проведенні штабного тренування
20 червня проводилося штабне тренування за темою: “Дії керівного складу і сил цивільного захисту Білоцерківської районної державної адміністрації у разі виникнення надзвичайної ситуації внаслідок аварії на водоочисним спорудах ТОВ «Білоцерківвода»“.
20 Червня17:46 Київська область: пройшла акція : «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
В період з 19 – по 20 червня рятувальники Київщини в рамках акції: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» провели екскурсії пожежними частинами , а й провели бесіду з малечею.
20 Червня17:07 Білоцерківський район : рятувальники ремонтують дорогу
20 червня рятувальники 5 –ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Узин з допомогою працівників Білоцерківського ДЕУ проводили ремонтні роботи асфальтового покриття на території пожежної частини.
20 Червня16:31 Ірпінський регіон: прийнято підсумкові заліки із службової підготовки
20 червня особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів Ірпінського регіону складено підсумкові заліки із службової підготовки, з метою визначення рівня засвоєння навчального матеріалу за 2017/2018 навчальний рік.
20 Червня16:15 Чорнобильська зона: рятувальники провели перевірку технічного стану пожежних гідрантів
20 червня рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини, 11 Державного пожежно-рятувального загону провели перевірку технічного стану пожежних гідрантів розташованих на території проммайданчику (ДСП «Чорнобильська АЕС»).

    Твіт