ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 7540

Останні новини

26 Червня17:27 Київська область: рятувальники нагородили юних героїв за порятунок на воді (Фото+ Відео)
26 червня червня начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник та голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод нагородили героїв-рятувальників Алекса Перфілова та Ярослава Одарченка. Хлопці отримали грамоти та подарунки за порятунок літньої жінки та її онуки під час події на місцевому ставку у Миронівці.
26 Червня17:26 Киево-Святошинський район: Навчання ГЗДС
26 червня на базі 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Боярка рятувальниками Києво-Святошинського району було проведено практичне заняття з удосконалення навичок роботи в апаратх AUER в димокамері та в задимлених приміщеннях. В ході заняття було відпрацьовано злагодженість дій ланки газодимозахисників та прятунку потерпілих в наслідок пожежі.
26 Червня17:09 Таращанський район:проведено комплексне відпрацювання Юшківської сільської ради
26 червня інженерно-інспекторським складом Таращанського районного сектора було проведено комплексне відпрацювання об’єктів та житлових будинків, які розташовані на території Юшківської сільської ради с. Юшків Ріг Таращанського району, як населеного пункту,один з найбільш уражених пожежами.
26 Червня16:37 Білоцерківський район: проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Йосипівської сільської ради
Щодня підрозділи ДСНС України ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, значна частина яких виникає саме у житловому секторі. Зазвичай причиною виникнення таких пожеж є людський фактор. Адже саме нехтування елементарними правилами пожежної безпеки найчастіше призводить до трагічних наслідків. Тому, 26 червня працівниками Білоцерківського районного відділу було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання з мешканцями Йосипівської сільської ради, Білоцерківського району.
26 Червня16:36 Володарський район: чергування підрозділу на конкурсі "ДЖУРА"
26 червня 2017 року рятувальники Володарщини взяли участь у забезпеченні пожежної охорони заходів ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "СОКІЛ" ("Джура"), які проводились на території Комунального заходу " Володарська загальнооствітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів". Здійснення подібних заходів проводиться з просвітницькою метою за для безпеки громадян, в першу чергу дітей, шляхом швидкого реагування на виникнення пожеж чи надзвичайних ситуацій.
26 Червня16:03 Ірпінський район: місцевим відділком проведено комплексне пожежно –профілактичне відпрацювання
26 червня з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та недопущення загибелі людей, представниками Ірпінського МВ, спільно з представниками Ірпінської міської ради було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору міста Ірпінь.
26 Червня12:44 Володарський район: проведення комісії ТЕБ та НС
26 червня була проведена комісія ТЕБ та НС в приміщенні Володарської районної адміністрації, під час якої були розглянуті до уваги питання щодо вжиття заходів щодо попередження загибелі людей на водних об'єктах в літній період 2017 року, протягом якого було наведено випадки загибелі людей вже в цьому році в сусідніх районах.
26 Червня12:20 Бородянський район: проведено навчання персоналу ТОВ «Бородянське ХПП»
26 червня згідно затвердженого план-графіка, інспекторським складом Бородянського районногов відділку ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Бородянське ХПП». Метою проведення даного об’єктового навчання було: «Дії органів управління та сил цивільного захисту, при виникненні пожежі на хлібоприймальному підприємстві».
26 Червня10:47 Увага! Попередження про грози, шквали та сильні дощі в Україні
За даними Укргідрометцентру, 26 червня у західних, вдень і в північних та більшості центральних областей грози, подекуди шквали 15-20 м/с. На Закарпатті, Прикарпатті та в Карпатах місцями сильні дощі. вдень 26 червня у Києві та Київській області очікуються грози. На території Київської області можливі пориві вітру до 15-18 м/с.
23 Червня16:46 Рокитнянський район: підготовка до жнив триває
22 червня було проведено районну семінар нараду по підготовці до збирання врожаю культур 2017 року. Керівники та головні агрономи сільськогосподарських підприємств на чолі з головою Рокитнянської райдержадміністрації здійснили об’їзд посівних площ. Приділили увагу питанню дотримання правил пожежної та техногенної безпеки при збиранні врожаю.
23 Червня16:15 Миронівський район: визначено «кращого фахівця пожежної справи»
23 червня в 14-й Державній пожежно-рятувальній частині міста Миронівка відбулися змагання на звання. Ці змагання стали вже традиційними для підрозділу і проводяться кожного року. До уваги беруться такі показники, як виконання нормативів зі спеціальної підготовки, а саме: одягання бойового одягу та спорядження, закріплення рятувальної мотузки за конструкцію, в’язання подвійної рятувальної петлі на потерпілого та одягання костюма Л-1.
23 Червня15:33 Володарський район: проведено пожежно-профілактичне відпрацювання Тадіївської сільської ради
З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, 23 червня рятувальниками спільно з представниками депутатського корпусу, засобів масової інформації та представниками адміністрації проведено пожежно-профілактичне відпрацювання c. Тадіївка Володарського району та провели роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки громадян.
23 Червня15:12 Броварський район: відбулось засідання круглого столу
23 червня у консультаційному центрі Головного управління в місті Бровари була проведено круглий стіл з представниками бізнесових структур з питань дерегуляторної політики, роз’яснення основних вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, зменшення тиску на суб’єкти господарювання та усунення різночитання у визначеннях.
23 Червня12:22 Сквирський район: проведено комплексне відпрацювання Антонівської сільської ради
23 червня співробітниками Сквирського районного сектору було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Антонів.
23 Червня11:55 Кагарлицький район: рятувальники спілкуються з населенням
23 червня співробітниками Кагарлицького районного сектору ДСНС було проведено відпрацювання житлового сектору села Зелений Яр. Працівники ДСНС здійснили обхід житлових будинків з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та запобіганню загибелі людей на них, вказали на недоліки в електромережі та нагадали про заборону випалювання сухої рослинності та її залишків.
23 Червня11:13 Вишгородський район: проведено комплексне відпрацювання Пірнівської сільської ради
Інспекторським складом Вишгородського районного відділу було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору, розташованого на території Пірнівської сільської ради.
23 Червня11:02 м. Чорнобиль: пожежу легше попередити…
Серед головних завдань ДСНС України − запобігання та попередження пожеж і нещасних випадків, попередження загибелі людей на них. Фраза „Пожежу легше попередити, ніж погасити - є основою роботи підрозділів ДСНС України.
23 Червня10:15 Згурівський район: рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання
22 червня рятувальники Згурівського району провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Мала- Березанка. В ході заходів рятувальники провели протипожежний інструктаж з депутатським корпусом.
23 Червня09:43 Увага! Попередження про грози та шквали в Україні
За даними Укргідрометцентру, 23 червня у західній частині грози, місцями сильний дощ, подекуди град та шквали 15-20 м/с. Вдень 23 червня у північних, центральних, Одеській та Миколаївській областях грози, місцями сильний дощ, подекуди град та шквали 15-20 м/с. Вдень та ввечері 23 червня по Київській області грози, місцями сильний дощ, подекуди град та шквали 15-20 м/с. Вдень та ввечері по Києву грози.
23 Червня09:41 Бородянський район: проведено обстеження протирадіаційного укриття
21 червня інспекторами Бородянського районного відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області спільно із Відділом з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Бородянської РДА проведено обстеження захисної споруди цивільного захисту, а саме протирадіаційного укриття розміщеного у ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей».
22 Червня17:25 Киево-Святошинський район: до 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Вишневе завітали учні творчої студії "Акварелька"
22 червня до 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе завітали учні творчої студії "Акварелька". Спочатку фахівці ДСНС ознайомили дітей з історичною та сучасною стороною роботи в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій. Після цього рятувальники розповіли школярам правила безпеки в побуті, під час відпочинку біля водойм та екологічних систем, а також повідомили можливі варіанти дій у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів.
22 Червня16:59 Ірпінський район: проведено комплексне об’єктове тренування в санаторії«Дубки»
22 червня працівниками Ірпінського міського відділку було проведено комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту на державному підприємстві - « Санаторій для батьків з дітьми «Дубки»» розташованому за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна
22 Червня16:19 Кагарлицький район: рятівниками проведено інформативно-раз'яснювальну роботу з місцевим населенням
22 червня співробітниками Кагарлицького РС було проведено відпрацювання у м Кагарлик.
22 Червня15:25 Васильківський район: рятувальники проводять комплексні об’єктові тренування
22 червня відповідно до графіка проведення комплексних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту на 2017 рік, на СВК «ім.Т.Г.Шевченка» за адресою: Васильківський район, с. Тростинка, вул. Кірова було проведено комплексно об’єктове тренування за темою: «Дії підприємства під час виникнення пожежі в адміністративній будівлі».
22 Червня15:12 Білоцерківський район: займання сміття було ліквідовано
22 червня о 13:39 до оперативно-диспетчерського пункту 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Узин Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу у Білоцерківському районі м. Узин, вул. Незалежності.

    Твіт