ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 9840

Останні новини

20 Лютого17:47 Сквирський район: рятувальники взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації
20 лютого рятувальники взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова Сквирської районної державної адміністрації.
20 Лютого17:44 Володарський район: рятувальники продовжують проведення планових перевірок культових споруд району.
20 лютого інспекторським складом Володарського районного сектору ДСНС було проведено планову перевірку протипожежного стану та техногенної безпеки церкви в селі Лобачів.
20 Лютого17:43 Білоцерківський район: рятувальники провели з персоналом трудового архіву протипожежний інструктаж
20 лютого співробітники Білоцерківського районного відділу завітали до місцевого трудового архіву, де провели з персоналом протипожежний інструктаж.
20 Лютого17:29 Богуславський район: фахівці ДСНС завітали до працівників відділу Держгеокадастру
З метою недопущення трагічних, небезпечних для життя та здоров’я людей, наслідків, рятувальники Богуславського районного сектору ДСНС постійно проводять агітаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.
20 Лютого17:20 Рокитнянський район: проведена щотижнева нарада з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району
Голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району із першим заступником голови адміністрації Олегом Приліпком, начальником Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київський області Сергієм Шараварою, начальником Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Миколою Рижковим, начальником філії "Рокитнянське районне дорожнє управління" дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" Петром Кушніруком, начальником Рокитнянського районного підрозділу ПАТ "Київобленерго" Богданом Маніленком та військовим комісаром Рокитнянського районного військового комісаріату Сергієм Бабенком.
20 Лютого17:14 Богуславський район: надзвичайники перевірили готовність гідротехнічних споруд
20 лютого працівники Богуславського районного сектору спільно із працівниками Богуславської РДА перевірили готовність гідротехнічних споруд Богуславського району. Усе для того, аби впевнитися, що цьогорічний льодохід відбудеться без аварійних ситуацій.
20 Лютого17:08 Київська область: рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населення
За статистикою, в умовах зимового пожежо-небезпечного періоду зростає ризик виникнення пожеж у помешканнях громадян приватного житлового сектору населених пунктів. Причинами їх виникнення є порушення правил безпеки при поводженні з вогнем, влаштуванні та експлуатації печей і димарів, а також електронагрівальних приладів і мереж. З метою попередження виникнення пожеж і трагічних випадків на них, 20 лютого рятувальники Бородянського районного відділу провели відпрацювання житлового сектору громадян на території села Шибене Бородянського району.
20 Лютого16:54 Бородянський район: здійснено заходи передбачені порядком аварійно-рятувального обслуговування
З метою забезпечення готовності до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій 20 лютого рятувальниками 31-Державної пожежно-рятувального частини смт Бородянка, спільно з керівництвом об’єкту, здійснено заходи передбачені порядком аварійно-рятувального обслуговування на ПрАТ «СЛОБОЖАНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА», розташованого за адресою: село Озера, вулиця Партизанська.
20 Лютого16:43 Київська область: рятувальники запрошують абітурієнтів до вступу в навчальні заклади цивільного захисту
Рятувальник-один із тих людей хто приходить на поміч одним із перших. Професія рятувальник вважається однією з найвідповідальніших та небезпечних в світі, але і є самою поважною.
20 Лютого16:42 Тетіївський район: особовий склад відпрацював норматив
20 лютого особовим складом чергового караулу 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Тетіїв в системі службової підготовки та з метою вдосконалення професійних навичок і вмінь рятувальників у службовій діяльності, в приміщенні гаража відпрацювали норматив "Вдягання тепловідбивного костюму на швидкість".
20 Лютого16:29 м. Чорнобиль: рятувальники прийняли участь у спеціальному навчанні
20 лютого рятувальники 1-го караулу 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини ДСП «Чорнобильська АЕС» взяли участь у об’єктовому (спільному) протипожежному тренуванні, тема якого було гасіння пожежі на покрівлі деаераторної етажерки 1-го енергоблоку ДСП ЧАЕС
20 Лютого14:47 Київська область: рятувальники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
Минає чотири роки з часу трагічних подій, що сталися в Україні. 20 лютого 2014 року більш сотні людей внаслідок неправомірних дій у відношенні учасників Революції Гідності отримали смертельні рани. Саме в цей пам'ятний день кожного року вшановується пам’ять загиблих героїв – Героїв Небесної Сотні.
20 Лютого14:00 Сквирський район: рятувальники перевірили стан пожежної безпеки у храмі
З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій в культових спорудах, 20 лютого працівники Сквирського районного сектору провели планову перевірку дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки Релігійної Громади Української Православної Церкви Різдва Богородиці села Горобіївка.
20 Лютого13:07 Іванківський район: рятувальники провели роботу щодо недопущення пожеж в житловому секторі
20 лютого співробітниками Іванківського районного сектору ДСНС було проведено роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення виникнення пожеж та безпечного поводженні в побуті під час опалювального сезону, зокрема, при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням.
20 Лютого12:49 Яготинський район: рятувальники дбають про безпеку дітлахів
20 лютого Яготинським районним сектором ДСНС в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» проведено профілактичну роботу з дітьми дошкільного віку в садочку села Кулябівка.
20 Лютого12:38 Чорнобильська зона: рятувальники удосконалювали свої професійні навички та вміння відпрацьовуючи норматив із спеціальної фізичної підготовки
20 лютого рятувальники 11-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Чорнобиль удосконалювали свої професійні навички та вміння, відпрацьовуючи норматив із спеціальної фізичної підготовки “В’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого”.
20 Лютого12:11 Кагарлицький район: рятувальники спілкуються з громадянами
19 лютого співробітниками Кагарлицького РС ДСНС було проведено відпрацювання житлового фонду у селі Горохуватка. Працівники ДСНС здійснили обхід житлових будинків з метою перевірки стану дотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час якої вказали на недоліки електричних проводок та влаштування пічного опалення господарям.
19 Лютого17:50 Сквирський район: проведено обстеження робочого стану пожежного протипожежного водопостачання
У разі виникнення пожежі дуже важливим є справність пожежного водопроводу. Інакше збиток від лиха може бути дуже загрозливим.
19 Лютого17:47 Згурівський район: рятувальники провели профорієнтаційну роботу
19 лютого рятувальники Згурівського районного сектору провели профорієнтаційну роботу в Аркадіївському НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів Згурівського району.
19 Лютого17:32 Київська область: пожежу легше попередити ніж пережити
У зимовий період завжди збільшується кількість пожеж, а саме через нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Біда приходить коли люди лишаються домівок, необхідних життєво важливих речей та документів, але саме трагічне це коли люди лишаються самого головного – життя.
19 Лютого16:19 Київська область: в рамках проекту технічної допомоги Лісової служби США рятувальники приймають участь у V-ій Національній координаційній нараді
19 лютого розпочала свою діяльність V-а Національна координаційна нарада з удосконалення попередження і безпечного гасіння лісових пожеж у зоні відчуження та тренінг з комунікацій та зв’язків з громадськістю в рамках проекту технічної допомоги Лісової Служби США. Від Головного управління ДСНС України у Київській області участь у дводенному заході приймають: начальник управління організації заходів цивільного заходу Максим Комісаров, заступник начальника оперативно-координаційного центру Олексій Ніколаєнко та керівництво підпорядкованих підрозділів з м. Чорнобиль.
19 Лютого16:19 Рятувальники Київщини вдосконалюють свої навички та вміння рятувальної справи
19 лютого рятувальники Володарщини відпрацювали норматив зі спеціальної фізичної підготовки "В'язання подвійної рятувальної петлі з надяганням її на потерпілого".
19 Лютого15:58 Таращанський район: рятувальники поспілкувалися зі школярами про безпеку життєдіяльності
Вже традиційно рятувальники Служби порятунку Таращанщини спільно з відділом освіти райдержадміністрації проводять Тижні знань безпеки життєдіяльності.
19 Лютого15:13 Києво-Святошинський район: проведено перевірку вуличного протипожежного водопостачання
19 лютого особовим складом чергового караулу 51-го Державного пожежно-рятувального поста м. Боярка було проведено перевірку вуличного протипожежного водопостачання.
19 Лютого15:09 Ірпінський регіон: проведено комплексне пожежно –профілактичне відпрацювання м. Ірпінь
19 лютого працівники Ірпінського міського відділу спільно з представниками Ірпінської міської ради, провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору міста Ірпінь.

    Твіт