ГоловнаОстанні новини22 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Згурівський район: спільна нарада з освітянами

Опубліковано: 22.08.2017, 15:48

22 серпня працівники Згурівського районного сектору ДСНС прийняли участь у спільній нараді з представниками відділу освіти Згурівської РДА та директорів дошкільних навчальних закладів району.

Рятувальники роз»яснили питання  забезпечення належного рівня техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту у дитячих садочках, як об’єктах з масовим перебуванням дітей. Також було обговорено питання дотримання правил безпеки вихованцями та вихователями ДНЗ щодо безпечного перебування та відпочинку на водних об’єктах, у лісових масивах та природніх екосистемах.   З метою своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події, що можуть виникнути під час проходження літнього пожежонебезпечного періоду, запропоновано вжити ряд комплексних профілактичних заходів на приведення в пожежобезпечний стан дошкільних закладів освіти.

Додатково ініційовано розгляд питань щодо своєчасного інформування та дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів. Рятувальниками було також надано методичну допомогу щодо розміщення та поновлення куточків з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у навчальних закладах.

Також по завершенні наради з кожним керівником дошкільного навчального закладу проведено послідуючі інструктажів з дотримання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту.

                                                                                                       Изображение 006.jpg

 Головне управління ДСНС України у Київській області

 


   
Останні новини
20 Вересня17:10 Таращанський район: проведено заготівлю дров до опалювального сезону 2017-2018 року
20 Вересня16:57 Іванківський район: проведено комплексно об'єктове тренування на ТОВ «Біогазенерго»
20 Вересня16:52 Сквирський район: відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності та правопорядку
20 Вересня16:40 Чорнобильська зона: проведено протипожежне тренування з працівниками ДСП «Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами»
20 Вересня16:06 Вишгородський район: в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники провели урок безпеки для учнів
20 Вересня15:51 Вишгородський район: рятувальники нагадали населенню правила безпеки життєдіяльності
20 Вересня15:44 Миронівський район: рятувальники дбають про безпеку дітей
20 Вересня15:18 Баришівський район: пройшла громадська акція "Запобігти! Врятувати! Допомогти!"
20 Вересня15:04 Броварський район: проведено комплексно-об’єктове тренування та взято участь в складі робочої групи з огляду стану центру соціального обслуговування
20 Вересня14:55 Васильківський район: відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС
20 Вересня14:54 Бородянський район: рятувальники провели спеціальні об’єктові тренування з питань ЦЗ на ДП « Клавдієвське лісове господарство»
20 Вересня14:54 Васильківський район: проведено відпрацювання нормативу зі спеціальної фізичної підготовки
20 Вересня14:40 Білоцерківський район: рятувальники провели нараду із освітянами району
20 Вересня14:29 Місто Славутич: ДСНС-івці провели урок з безпеки життєдіяльності для учнів
20 Вересня14:25 Васильківський район: рятувальники завітали до дитячого садочку «Золотий Півник»
Останні новини