ГоловнаОстанні новини15 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Київська область: рятувальники за безпечне майбутнє і здорових дітей

Опубліковано: 15.05.2018, 15:15

Виникнення пожеж через дитячі пустощі і, як наслідок, травмування і навіть загибель дітей - проблема, яка потребує для свого вирішення чітких, скоординованих дій з боку дорослих. І прищеплювати навички безпечної поведінки потрібно з дитинства. В будинку, в дитячому садку, школі - про правила пожежної безпеки, а також про алгоритм дій на випадок виникнення загоряння малечі необхідно нагадувати постійно. Тільки в цьому випадку можна говорити про ефективність профілактики пожеж серед підростаючого покоління. Саме тому у всіх районах Київської області рятувальники наполегливо навчають дітлахів правилам безпеки.

Так, 15 травня рятувальники спільно зучасниками АТО, медичними працівниками та поліціянтами провели день Цивільного захисту для студентів Богуславського гуманітарного коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького. Отже по сигналу «Увага всім!!!» за сценарієм легенди «Пожежа в навчальному закладі», розпочалася евакуація студентів та працівників коледжу. Після чого студенти відпрацювали уміння користуватися засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу. Завзято удосконалювали теоретичні знання та практичні навики захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, а також брали участь у спортивних змаганнях.

Того ж дня рятувальники  Сквирського району завітали до Дулицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», а Яготинські інспектори перевірили стан електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання у місцевій ДЮСШ та у Ничипорівського НВК, Фарбованського НВК та Капустинського НВК. Діти та працівники шкіл навчалися безпечно та максимально швидко залишити навчальні класи, приміщення та будівлю на випадок пожежі. Адже від узгодженості і чіткості дій залежатиме їхнє життя і здоров'я.

А рятувальники м. Обухів провели евакуацію дітей ЗОШ № 4  і бесіду з  учнями  стосовно дотримання правил безпеки.
 

Також рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» надзвичайники розповіли школярам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів. Нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки.

15 травня рятувальниками Таращанщини із педагогічним складом провели практичні заняття щодо евакуації дітей в КЗ ТРР "Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва "Веселка". Під час проведення зазначених навчань особлива увага зверталася на вміння педагогічного складу здійснювати організацію евакуаційних заходів.

У Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Родина», відбувся  День цивільного захисту. Діти та педагогічний колектив закладу спільно з працівниками 24- ДПРЧ смт. Баришівка удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Учасники заходів мали змогу ознайомитися зі пожежним автомобілем, спеціалізованим обладнанням, бойовим спорядженням та бойовим одягом вогнеборців. Рятувальники розповідали основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у весняно-літній період. Також увагу було акцентовано на найбільш актуальні теми сезонної тематики – правилах поводження на воді та в екосистемах.

Дуже важливо, щоб на ряду з іншими предметами, вчителі не забували про заняття з пожежної безпеки. Адже ті ази, які вберуть школярі, залишаться у них на все життя, змінюючись і вдосконалюючись.

IMG_20180514_113703.jpg     20180515_110339.jpg

20180515_105503.jpg     20180515_104251.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
23 Січня14:11 Згурівський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання
23 Січня13:33 Яготинський район: рятувальники провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
23 Січня13:27 Переяслав-Хмельницький район: оперативна нарада щодо стану доріг
23 Січня12:57 Бородянський район: рятувальники провели урок безпеки життєдіяльності для вихованців дитячого садочку
23 Січня12:33 Іванківський район: рятувальники навчають школярів правилам безпеки
23 Січня12:17 Васильківський район: проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору
23 Січня10:32 Знайомтесь, капітан служби цивільного захисту – Морква Микита Юрійович
23 Січня08:20 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!
22 Січня16:21 Чорнобильська зона: проведено планову перевірку Державного спеціалізованого підприємства
22 Січня15:55 Тетіївський район: розпочато планову перевірку ВАТ «Тетіївська ПМК 300»
22 Січня15:50 Переяслав-Хмельницький район: рятувальники отримали апарати для роботи в непридатному для диханні середовищі
22 Січня15:45 Вишгородський район: проведено навчальне заняття щодо роботи в апаратах захисту органів дихання
22 Січня15:36 Таращанський район: проведено планову перевірку ринку
22 Січня15:34 Миронівський район: рятувальники завітали до учнів
22 Січня15:29 Таращанський район: рятувальники провели зустріч з вихованцями гімназії «Ерудит»
Останні новини