ГоловнаОстанні новини15 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Київська область: рятувальники за безпечне майбутнє і здорових дітей

Опубліковано: 15.05.2018, 15:15

Виникнення пожеж через дитячі пустощі і, як наслідок, травмування і навіть загибель дітей - проблема, яка потребує для свого вирішення чітких, скоординованих дій з боку дорослих. І прищеплювати навички безпечної поведінки потрібно з дитинства. В будинку, в дитячому садку, школі - про правила пожежної безпеки, а також про алгоритм дій на випадок виникнення загоряння малечі необхідно нагадувати постійно. Тільки в цьому випадку можна говорити про ефективність профілактики пожеж серед підростаючого покоління. Саме тому у всіх районах Київської області рятувальники наполегливо навчають дітлахів правилам безпеки.

Так, 15 травня рятувальники спільно зучасниками АТО, медичними працівниками та поліціянтами провели день Цивільного захисту для студентів Богуславського гуманітарного коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького. Отже по сигналу «Увага всім!!!» за сценарієм легенди «Пожежа в навчальному закладі», розпочалася евакуація студентів та працівників коледжу. Після чого студенти відпрацювали уміння користуватися засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу. Завзято удосконалювали теоретичні знання та практичні навики захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, а також брали участь у спортивних змаганнях.

Того ж дня рятувальники  Сквирського району завітали до Дулицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», а Яготинські інспектори перевірили стан електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання у місцевій ДЮСШ та у Ничипорівського НВК, Фарбованського НВК та Капустинського НВК. Діти та працівники шкіл навчалися безпечно та максимально швидко залишити навчальні класи, приміщення та будівлю на випадок пожежі. Адже від узгодженості і чіткості дій залежатиме їхнє життя і здоров'я.

А рятувальники м. Обухів провели евакуацію дітей ЗОШ № 4  і бесіду з  учнями  стосовно дотримання правил безпеки.
 

Також рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» надзвичайники розповіли школярам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів. Нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки.

15 травня рятувальниками Таращанщини із педагогічним складом провели практичні заняття щодо евакуації дітей в КЗ ТРР "Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва "Веселка". Під час проведення зазначених навчань особлива увага зверталася на вміння педагогічного складу здійснювати організацію евакуаційних заходів.

У Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Родина», відбувся  День цивільного захисту. Діти та педагогічний колектив закладу спільно з працівниками 24- ДПРЧ смт. Баришівка удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Учасники заходів мали змогу ознайомитися зі пожежним автомобілем, спеціалізованим обладнанням, бойовим спорядженням та бойовим одягом вогнеборців. Рятувальники розповідали основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у весняно-літній період. Також увагу було акцентовано на найбільш актуальні теми сезонної тематики – правилах поводження на воді та в екосистемах.

Дуже важливо, щоб на ряду з іншими предметами, вчителі не забували про заняття з пожежної безпеки. Адже ті ази, які вберуть школярі, залишаться у них на все життя, змінюючись і вдосконалюючись.

IMG_20180514_113703.jpg     20180515_110339.jpg

20180515_105503.jpg     20180515_104251.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
21 Серпня10:07 Київська область: рятувальники вдосконалюють свої навички
21 Серпня09:41 Чорнобильська зона: рятувальники постійно проводять роз’яснювальну роботу серед працівників
21 Серпня09:13 Володарський район: надано допомогу працівникам комунального підприємства
20 Серпня16:22 Київська область: рятувальники вдосконалюють свої навички
20 Серпня15:20 Переяслав-Хмельницький район: рятувальники провели перевірку навчальних закладів
20 Серпня15:19 Бородянський район: рятувальники прийняли участь у апаратній нараді
20 Серпня14:52 Київська область: рятувальники провели відпрацювання на території нафтобази «БРСМ-НАФТА»
20 Серпня14:21 Таращанський район: рятувальники поспілкувались з населенням на протипожежну тематику
20 Серпня14:15 Тетіївський район: проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання села Кошів
20 Серпня12:44 Яготинський район: рятувальники провели роз'яснювальну роботу серед населення
20 Серпня11:06 Київська область: рятувальники спільно з фахівцями ОБСЄ проводять роботу по запобіганню пожеж в зоні відчуження
20 Серпня10:48 Іванківський район: рятувальники продовжують інформаційну роботу серед населення
20 Серпня10:16 Чорнобильська зона: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах
20 Серпня10:10 Києво-Святошинський район: рятувальники та лісники навчалися ефективно співпрацювати під час пожежі
17 Серпня16:08 Таращанський район: рятувальники провели рейд лісовими масивами
Останні новини