ГоловнаОстанні новини13 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Київська область: водні об’єкти також підлягають моніторингу з боку рятувальників

Опубліковано: 13.07.2018, 16:36

З метою запобігання нещасним випадкам на воді, рятувальники Київської області постійно вдаються до запобіжних заходів, у вигляді рейдових відпрацюваннь з відпочиваючими на місцевих водоймах.

Так, 13 липня, фахівці ДСНС міста Біла Церква  провели роз’яснювальну роботу із відпочиваючими місцевої акваторії. Роздаючи застережні листівки, вогнеборці нагадували, що найчастіше нещасних випадків на воді трапляється з дітьми і з особами на підпитку.  Малеча потрапляє у біду виключно через недогляд дорослих. Що ж до алкоголю, ДСНС-івці категоричні: слід виключити вживання спиртних напоїв у спеку взагалі та з високою обережністю заходити у воду.

Представники Обухівського районного сектору в цей самий день, провели рейдовий захід на березі р. Дніпро у м. Українка. Рятувальники спілкувались із відпочиваючими пляжної зони, щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку на воді. Розповіли про те, що цей рік по-особливому «рясний» на нещасні випадки на воді, що купатись можна лише у спеціально пристосованих для цього місцях та тих зонах відпочинку, де наявні рятувальні пости, щоб у разі небезпеки допомога змогла надійти вчасно.

Рятувальники Києво-Святошинського району спільно з представниками Києво-Святошинської РДА також проводели сьогодні рейд по місцям масового відпочинку на воді у с. Горенка на озері "Лазурне". Під час рейду комісія перевірила пляж (згідно лабораторних висновків), пост рятувальника, медпункт, вогнегасники та пожежні щити.

Фахівці ДСНС вручили і дорослим і малим профілактичні листівки застережливого змісту із зазначенням екстреного номеру Служби порятунку «101» та порадили усім пляжникам бути обережними на воді.

345454er image.jpg                6.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області

 


   
Останні новини
20 Липня16:37 Київська область: що посієш, те й пожнеш. Рятувальники у “KidSafe”
20 Липня15:27 Чонробильська зона : проведено комплекс заходів передбачених порядком аварійно-рятувального обслуговування об’єктів
20 Липня15:19 Бородянський район : проведено комплекс заходів передбачених порядком аварійно-рятувального обслуговування об’єктів
20 Липня15:12 Тетіївський район : рятувальники провели планове обстеження робочого стану пожежних водоймищ міста
20 Липня15:05 Київська область: проведено нараду щодо функціонування дитячих оздоровчих закладів області
20 Липня14:23 Таращанський район: рятувальники перевірили будинок культури
20 Липня12:55 Микола Чечоткін нагородив рятувальників, що брали участь у ліквідації пожежі у Зоні відчуження та безумовного відселення
20 Липня11:25 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Липня10:06 Ірпінський регіон: проведення спеціально об’єктового тренування у ВО «Укрдержліспроект»
19 Липня17:14 Броварський район: відбувся дружній матч з міні – футболу
19 Липня16:58 Вишгородський район: рятувальники перевірили систему водопостачання
19 Липня16:50 Чорнобильська зона: проводиться роз’яснювальна робота
19 Липня16:45 Васильківський район: рятувальники провели відпрацювання
19 Липня16:36 Вишгородський район: до рятувальників завітали дітлахи
19 Липня16:26 Іванківський район: цікава і відважна професія — "пожежний-рятувальник"
Останні новини