ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Київська область: дитячі «надзвичайні» заходи безпеки

Опубліковано: 18.10.2018, 13:00

Чим раніше розпочнеться засвоєння дітьми основ правил пожежної, особистої безпеки та безпеки життєдіяльності, тим більш ґрунтовними будуть їхні знання та міцнішими навички.

Так, 18 жовтня, в рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності представники Бородянського районного відділу завітали до загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. рятувальники провели урок безпеки з учнями початкових класів. У ході проведення даного заходу особлива увага зверталася на формування у дітей навичок правильного поводження під час виникнення пожеж та дотримання правил безпеки у побуті, а також дії в разі виникнення іншого роду надзвичайних ситуацій.

Також 18 жовтня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського районного сектору провели навчально-виховну бесіду із студентами Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище. Учням розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів. Також рятувальники провели з учнями навчальну евакуацію. На згадку про зустріч співробітники ДСНС вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

А от до співробітників ДСНС Переяслав-Хмельницького району, проведено акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», в рамках якої діти самі прийшли у гості до вогнеборців з ДНЗ «Берізка». Дітлахам було наочно продемонстровано як рятувальники користуються пожежним інвентарем та спорядженням, на яких пожежних автомобілях працюють. Після цього кожен бажаючий мав змогу спробувати себе у ролі справжнього пожежного, одягнувши спорядження рятувальників.

Після чого вихованцям розповіли про безпечний відпочинок та дії у випадку пожежі, нагадали про номер телефону за яким потрібно викликати рятувальників. Наприкінці заходу діти подякували рятувальникам за екскурсію та пообіцяли не гратися з вогнем.

Спілкування підростаючого покоління з надзвичайниками завжди спрямовується на свідоме сприйняття інформації й оволодіння практичними навичками реагування на пожежі та надзвичайні ситуації, а також на першочергові дії, які необхідно здійснювати у разі їх виникнення.

Рятувальники впевнені, що дані заходи допоможуть виховати у дітей почуття відповідальності і вони ніколи не потраплять у надзвичайні ситуації, а якщо і потраплять, то вже точно будуть знати, як правильно діяти.

 

01.jpg                          IMG_7373.jpg

 

IMG_7394.jpg                           IMG_7402.jpg

IMG_20181018_102610.jpg 

IMG_20181018_102417.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
23 Січня10:32 Знайомтесь, капітан служби цивільного захисту – Морква Микита Юрійович
23 Січня08:20 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!
22 Січня16:21 Чорнобильська зона: проведено планову перевірку Державного спеціалізованого підприємства
22 Січня15:55 Тетіївський район: розпочато планову перевірку ВАТ «Тетіївська ПМК 300»
22 Січня15:50 Переяслав-Хмельницький район: рятувальники отримали апарати для роботи в непридатному для диханні середовищі
22 Січня15:45 Вишгородський район: проведено навчальне заняття щодо роботи в апаратах захисту органів дихання
22 Січня15:36 Таращанський район: проведено планову перевірку ринку
22 Січня15:34 Миронівський район: рятувальники завітали до учнів
22 Січня15:29 Таращанський район: рятувальники провели зустріч з вихованцями гімназії «Ерудит»
22 Січня15:00 Київська область: рятувальники провели практичні відпрацювання
22 Січня14:53 Чорнобильська зона: проведено огляд працездатності автоматичної пожежної сигналізації
22 Січня14:49 Переяслав-Хмельницький район: проведено планову перевірку ТОВ «Вертикаль»
22 Січня14:40 Володарський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання
22 Січня12:30 Яготинський район: рятувальники посилюють профілактичну роботу у житловому секторі
22 Січня12:25 Згурівський район: проведено спеціальне об’єктове навчання
Останні новини