ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Київська область: дитячі «надзвичайні» заходи безпеки

Опубліковано: 18.10.2018, 13:00

Чим раніше розпочнеться засвоєння дітьми основ правил пожежної, особистої безпеки та безпеки життєдіяльності, тим більш ґрунтовними будуть їхні знання та міцнішими навички.

Так, 18 жовтня, в рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності представники Бородянського районного відділу завітали до загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. рятувальники провели урок безпеки з учнями початкових класів. У ході проведення даного заходу особлива увага зверталася на формування у дітей навичок правильного поводження під час виникнення пожеж та дотримання правил безпеки у побуті, а також дії в разі виникнення іншого роду надзвичайних ситуацій.

Також 18 жовтня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського районного сектору провели навчально-виховну бесіду із студентами Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище. Учням розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів. Також рятувальники провели з учнями навчальну евакуацію. На згадку про зустріч співробітники ДСНС вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

А от до співробітників ДСНС Переяслав-Хмельницького району, проведено акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», в рамках якої діти самі прийшли у гості до вогнеборців з ДНЗ «Берізка». Дітлахам було наочно продемонстровано як рятувальники користуються пожежним інвентарем та спорядженням, на яких пожежних автомобілях працюють. Після цього кожен бажаючий мав змогу спробувати себе у ролі справжнього пожежного, одягнувши спорядження рятувальників.

Після чого вихованцям розповіли про безпечний відпочинок та дії у випадку пожежі, нагадали про номер телефону за яким потрібно викликати рятувальників. Наприкінці заходу діти подякували рятувальникам за екскурсію та пообіцяли не гратися з вогнем.

Спілкування підростаючого покоління з надзвичайниками завжди спрямовується на свідоме сприйняття інформації й оволодіння практичними навичками реагування на пожежі та надзвичайні ситуації, а також на першочергові дії, які необхідно здійснювати у разі їх виникнення.

Рятувальники впевнені, що дані заходи допоможуть виховати у дітей почуття відповідальності і вони ніколи не потраплять у надзвичайні ситуації, а якщо і потраплять, то вже точно будуть знати, як правильно діяти.

 

01.jpg                          IMG_7373.jpg

 

IMG_7394.jpg                           IMG_7402.jpg

IMG_20181018_102610.jpg 

IMG_20181018_102417.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області


   
Останні новини
15 Листопада17:05 Київська область висловлює свої щирі співчуття щодо втрати колеги та друга усієї ДСНС Дмитровського Сергія Юрійовича
15 Листопада17:04 Таращанський район: рятувальники провели профілактичну роботу
15 Листопада16:33 Переяслав-Хмельницький район: рятувальники взяли участь у нараді
15 Листопада16:25 Білоцерківський район: рятувальники нагадують школярам про правила безпеки життєдіяльності
15 Листопада16:21 Згурівський район: рятувальники проводять бесіду з підростаючим поколінням
15 Листопада15:56 Броварський район: рятувальники провели планове відпрацювання
15 Листопада15:51 Чорнобильська зона: рятувальники вдосконалюють свої навички
15 Листопада15:13 Київська область: автопарк п’яти районів Київщини оновився сучасними пожежними автомобілями (Відео)
15 Листопада15:12 Чорнобильська зона: рятувальники проводять агітаційно-роз`яснювальну роботу
15 Листопада15:12 Київська область: відбулась кущова семінар-нарада з головними державними інспекторами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки районів та міст обласного значення
15 Листопада15:06 Сквирський район: рятувальники покращують свої практичні навички та вміння
15 Листопада14:59 Миронівський район: до рятувальників завітала малеча
15 Листопада14:12 Ірпінський регіон: проведено підвищення кваліфікації
15 Листопада13:45 Обухівський район: рятувальники провели відпрацдвання
15 Листопада13:35 Білоцерківський район: рятувальники провели планову перевірку об’єкту ТОВ Берегиня
Останні новини